On soov tellida toode koju? Kirjuta Toidukunsti Stuudiole oma soovist. Uuendame oma tellimussüsteemi.

Magusad koolitused kõigile

Magusad koolitused kõigile

Eesti ja Euroopa parimatelt kondiitritelt

Superpakkumine – kaks raamatut soodushinnaga!

Parim pakkumine – telli uus raamat “Ainult küpsised” ja saad raamatu “Kondiitrikunst sinu köögis” vaid 19 euroga.

48,99 

Montonio Split makseviis võimaldab sul tasuda oma ostude eest kuni kolme võrdse maksena ilma lisakuludeta. Vali viimasel lehel kassas makseviisiks Split.

Availability: Laos

Ainult küpsised

Sellesse raamatusse on kokku kogutud küpsiseretseptide paremik alates ajaloolistest kuni modernseteni. Kindlasti inspireerivad põnevad avastused, vajalikud teadmised ja väikesed üllatused lugejaid ning panevad nad köögis katsetama. Rohkem kui 90 väärt retsepti hulgas on nii soolaseid kui magusaid, nii pehmeid kui krõbedaid, nii lihtsaid kui tehniliselt keerulisemaid küpsiseid. Mitmekesisest valikust leiab endale lemmiku igaüks, olgu algaja või juba kogenud küpsetaja.

Suurepärane raamat kinkimiseks kõikidele küpsise­ ja kokkamisfännidele!

Autorid: Olga Kaju, Triin Paaver

Fotograaf: Kaare Sova

 

 

Raamat “Kondiitrikunst sinu köögis” on igaühele, kes soovib valmistada maitsavid ja põnevaid kondiitritooteid – olgu need siis keerulised mitmeelemendilised tordid, maailmakuulus klassika, modernsed minidesserdid või lihtsalt mõnusalt rikkalikud küpsised. Siit leiab endale midagi nii kondiitrimaailmas esimesi samme astuv algaja kui ka edasijõudnud kondiitrikunsti huviline. Nende kaante vahele on koondatud ligi 80 desserdi ja olulisema kondiitritoote retsepti.

Autor: Olga Kaju

Fotograaf: Kaare Sova

Jaga sõbraga

Sarnased tooted
Superpakkumine – kaks raamatut soodushinnaga!
48,99 

Availability: Laos

Scroll to Top