Magusad koolitused kõigile

Toidukoolitused algajatele ja hobikokkadele

Eesti ja Euroopa parimatelt kondiitritelt

Kui sul on küsimusi
või päringuid, siis võta
meiega ühendust.

Saada oma küsimused ja soovid allolevale meiliaadressile.

Meie meeskond võtab sinuga ühendust ja vastab 1-2 tööpäeva jooksul.

Tallinnas, Eestis

Leia meid siit

Merivälja tee 24,

Pirita, Tallinn 12112

Avamisajad

15 minutit enne

igat üritust

Meie telefon

Esmaspäevast- Reedeni 9:00 – 15:00

Meie telefon

Esmaspäevast- Reedeni 9:00 – 15:00

KKK

Korduvalt küsitud küsimused

Soovid tulla meie juurde üritusele, aga ei tea päris täpselt, mis sind ees ootab?

Loe edasi, mis küsimusi on teised kliendid meie ürituste kohta enim küsinud.

Ole mureta. Kuigi paljud toidud piltidel näivad keerulistena, siis retsepti hakates samm-sammult tegema meie juhendajate käe all. Naudid protsessi ja saad kogu aeg esitada täpsustavaid küsimusi. Lisaks on juhedaja alati olemas ning vajadusel suunab. Vaid üksikud koolitused meie pakutavast on mõeldud edasijõdnutele. Sellekohane märge on ka vastava koolituse juures olemas.

Toidukunsti Stuudio asub vaid 10-minutilise sõidu kaugusel südalinnast -Pirita südames! Merivälja ja Kloostrimetsa tee ristmikul asuvasse Pirita Keskusesse saab tulla mugavalt nii ratta, auto kui ühistranspordiga.

Autoga tulijale..

  • Stuudio asub Pirita Keskuse Kloostrimetsa tee poole jääva sissepääsu pool. Seal asuvad parkimiskohad on tasuta ja sõiduki registreerimine pole vajalik.
  • Tasuta on võimalik parkida veel ka üle tee asuvas Pirita kloostri parklas või Pirita Linnaosavalitsuse ees.
  • Pirita keskuse Merivälja tee poolses parklas on tasuline parkimiskord. Keskuse külastajale on parkimine parkimiskellaga 1 tund tasuta.

Toidukunsti Stuudio asub vaid 10-minutilise sõidu kaugusel südalinnast -Pirita südames. Merivälja ja Kloostrimetsa tee ristmikul asuvasse Pirita Keskusesse saab tulla mugavalt nii ratta, auto kui ühistranspordiga.

 

Ühistranspordiga tulijale..

  • Kesklinna poolt bussiga tulijate jaoks on lähim Merivälja teel Pirita Kloostri juures asuv Pirita bussipeatus, kus peatuvad linnaliinibussid nr 1A, 6, 8, 34A, 38, Harjumaa buss nr 114 ja kommertsliinid nr 260 ja 288.
  • Lisaks peatub keskuse lähedal Kloostrimetsa teel buss nr 49 peatuses Kalmuse tee.
  • Viimsi ja Merivälja poolt tulijate jaoks on lähim bussipeatus Pirita.

Jah, saad. Me loomegi retsepte ja koolitame selleks, et retseptid ärkaksid ellu. Kasuta retsepte – kodus, töökaaslastele küpsetades ja sünnipäevadel. Omad kohvikut või töötad seal? – Ole mureta ja kasuta Toidukunsti Stuudio retsepte julgelt oma köögis, maitsvate toodetete tegemiseks ja nende müügiks. Tagi meid oma sotsiaalmeedias, et ka teised leiaksid head maitsed üles, erinevates eestimaa kohvikutest.

Toidukunsti Studio koolitustelt saadud retsepte EI TOHI edasi jagada ega nendega ise teisi koolitada. Kõik retseptid on spetsiaalselt Toidukunsti Stuudio juhendajate poolt kokku pandud ja eelnevalt läbi katsetatud, seega Toidukunsti Stuudio omand.

 

Meil kõigil tuleb, ette ootamatusi enne olulist sündmust, seega ole hea ja helista ning teavita, et oled hilinemas +372 59030063 Olga.

Külalistemaja vaid 200 m kaugusel. Koolitusel osalejatele on võimalus broneerida soodushinnaga majutus Pirita kloostri Birgitta külalistemajas, mis asub stuudiost vaid paariminutilise jalutuskäigu kaugusel. Külalistemajas on võimalus ööbida toas üksi või kahekesi. Iga toa juures on eraldi WC ja duširuum. Kõikides tubades on internetiühendus. Majutus ühele 40 EUR/öö, Majutus kahele 55 EUR/öö. Hommikusöök on hinna sees. Kui soovid majutust broneerida soodushinnaga, siis täida päringuvorm või kirjuta meile: info@toidukunstistuudio.ee

Igal koolitusel pakume kohvi ja teed. Kui on üle 5 h kestev koolitus, on see reeglina toitlustusega ning toit on hinna sees. Vastav info on kirjas ka koolituse juures. Peale koolituse ostmist tuleb sinu emaili eraldi kiri eridieedi ja toidu osas.

Ei. Toidukunsti Stuudio modernses köögis on põlled, töövahendid, toorained, pastakad ja paberkandjal retseptid, kuhu saad vajadusel märkmeid teha. Hea idee on koolitusele tulla mugavates jalanõudes või vahetusjalatsitega, sest koolitused kestavad mitu tundi ning jahu ikka juhtub vahel maha pudenema.

Jah, ikka. Peamised asjad mida vajad on ahi, külmkapp ja kaal. Pea meeles, et igasugune tehnika lihtsustab retsepti tegemist. Kui su on olemas kodus ka saumikser ja lauapeale mikser, säästad aega. Kõik Toidukunsti Stuudio retseptid on tehtavad väga minimaalsete vahenditega. Lisaks küsi koolitusel julgelt, kuidas midagi kodus teha, juhul kui midagi su köögis on puudu, juhendajad annavad nõu vastavalt sinu köögi võimalustele.

Kõik koolitustel kasutusel oleva tooraine on Eesti kaubandusest saadav. Kuna teeme kõik taignad, kreemid ja täidised ise, siis munad, piim, jahu, vahukoor jne on olemas igas supermarketis. Vaid väike osa koostisosasid meie retseptides on erilised, ja neid saad osta Toidukunsti Stuudio online poest väikestes parajates kogustes, mis on ideaalne kogus kodus tegemiseks. Pärast tellimuse saamist paneme paki teele 1-2 päevaga.

"Kõik kondiitrialased teadmised olengi saanud nendelt koolitustelt.

retsepe teen tihti kodus uuesti. Retseptid töötavad alati ning senini on kõik õnnestunud."

Kelly S.

Hakka oma köögis parimaks

Tasuta meilt

OTSE SINU POSTKASTI

Saad e-kirja iga kord, kui kirjutame midagi uut, sealhulgas “mikro” toiduvalmistamisnippe, mis on mõeldud selleks, et õpetada üht toiduvalmistamise põhimõtet või tehnikat korraga.

Scroll to Top