Magusad koolitused kõigile

Toidukoolitused algajatele ja hobikokkadele

Eesti ja Euroopa parimatelt kondiitritelt

Veebipoe Toidukunsti Stuudio (edaspidi Veebipood) omanik on Toidukunsti Stuudio OÜ (registrikood 16519394), asukohaga Merivälja tee 24, Tallinn 11911.

Müügilepingu kehtivus, koolitus- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest teenuste ostmisel.

Veebipoes müüdavate teenuste hinnad ja teave on märgitud vahetult ürituste juurde.

Üritustele registreerumine ja tellimuse vormistamine

Üritusele registreerumiseks ehk toote tellimiseks tuleb veebilehe e-poes lisada soovitud teenus ostukorvi ja tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad.

Seejärel kuvatakse tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Arveldamine toimub eurodes. Kõik E-poes olevad hinnad sisaldavad käibemaksu.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud koolitusele ei ole võimalik kohta broneerida seoses koolituskohtade täitumisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Teenuse osutajal on õigus igal ajal muuta E-poes kuvatavaid hindu.

Taganemisõigus

Tellimusest loobumise korral palume sellest meile koheselt teada anda telefonidel +372 5903 0063 või olga@toidukunstistuudio.ee.

Kui taganete kursusel osalemisest rohkem kui 2 nädalat enne ürituse toimumist, siis tagastame 100% teenuse maksumusest. Kui taganete osalemisest 7-14 päeva enne ürituse toimumist, siis tagastame 50% maksumusest. Üritusele mitteilmumisel või osalemisest loobumisel vähem kui 7 päeva enne ürituse toimumist kohustute tasuma ürituse maksumuse täies ulatuses.

Toidukunsti Stuudio jätab endale õiguse teha õppeplaanis muudatusi. Väheste osalejate registreerumisel on õigus koolitus ära jätta. Koolitusele registreerunuid teavitatakse koolituse ära jäämisest või edasi lükkumisest koheselt, kuid mitte hiljem kui kaks päeva enne kursuse toimumist. Toimumata jäänud koolituse eest tasutud summa makstakse tagasi või kantakse osaleja soovil üle mõne teise koolituse osavõtutasuks.

Isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult konkreetse koolitusega seotud toimingutes.

Veebipood edastab isikuandmeid koolitajatele.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb saata e-kiri aadressile olga@toidukunstistuudio.ee või helistada telefonil: 5903 0063.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Scroll to Top