On soov tellida toode koju? Kirjuta Toidukunsti Stuudiole oma soovist. Uuendame oma tellimussüsteemi.

Magusad koolitused kõigile

Magusad koolitused kõigile

Eesti ja Euroopa parimatelt kondiitritelt

Kooskokkamine lastega: šokolaadist pulgakommid – 10. detsember

Kell: 09:15

Koolitus toimub: Tallinn, Merivälja tee 24, Toidukunsti Stuudio

Mõnusalt jõuluhõnguline töötuba peredele – valmistame jõuluteemalisi šokolaadist pulgakomme. Iga pere valmistab endale vähemalt 10 pulgakommi!

Pulgakommide tegemine on jõukohane lastele alates 3. a, kui vanemad šokolaadi tempereerimisel natuke abistavad. Suuremad lapsed saavad oma pulgakommid valmistada juba iseseisvamalt!

Muide, šokolaadist pulgakomm on ka suurepärane toode, mida valmistada lasteaeda või kooli laadale või sõbrale jõulukingiks.

 

Kooskokkamise hind sisaldab: õppematerjalid, tooraine, kohv-tee, pakend toodete koju viimiseks.

65,00 82,00 

Montonio Split makseviis võimaldab sul tasuda oma ostude eest kuni kolme võrdse maksena ilma lisakuludeta. Vali viimasel lehel kassas makseviisiks Split.

Iga pere saab koolituselt kaasa ühe vormi (väärtuses 12 eurot), mille sees edaspidi ka pulgakomme kodus teha!

Koolituse kestvus 2 h.

Jaga sõbraga

Sinu koolitaja on: Olga Kaju

Olga alustas kondiitrimaailma katsetusi blogimisest ja on tänaseks avaldanud üle 400 retsepti oma blogis www.olgainkitchen.com. Samuti on Olga välja andnud raamatu Kondiitrikunst sinu köögis, mis sai kiirelt Rahva Raamatu üheks enim müüdud kokaraamatuks. Olga on koolitanud alates 2014. aastast üle Eesti desserdihuvilisi. Samas ajal pidevalt täiendanud end selliste tippkondiitrite käe all nagu Hans Ovando, Alexander Kislitsyn, Sergey Kulkin, Anton Negin, Dinara Kasko, Aleksandr Trofimenkov. Olgal on täiskasvanute koolitaja kutse, tase 5.
Sarnased tooted
Kooskokkamine lastega: šokolaadist pulgakommid – 10. detsember
65,00 82,00 Vali
Scroll to Top