On soov tellida toode koju? Kirjuta Toidukunsti Stuudiole oma soovist. Uuendame oma tellimussüsteemi.

Magusad koolitused kõigile

Magusad koolitused kõigile

Eesti ja Euroopa parimatelt kondiitritelt

Töötuba “Trühvlid ja kommid” – 10. detsember

Kell: 15:00

Koolitus toimub: Tallinn, Merivälja tee 24, Toidukunsti Stuudio

Ka tänavu olete oodatud stuudio maiustuste töötuppa, kus valmistame üheskoos palju põnevaid šokolaadikomme, mis saavad kenasti pakendatud kinkekarpidesse. Sel aastal oleme kokku kogunud töötuppa eelnevate aastate töötubades osalejate lemmikretseptid! Teeme hapukaid marjanootidega komme, tummiseid Baileys trühvleid, magusaid piimašokolaadi ja mandli trühvleid ning palju muud põnevat. Osad kommid valmistame kommivormides ja osad kommid veeretame käe vahel.

Töötuba sobib ka täiesti algajatele, sest retsepte on igale tasemele. Töötoas leiavad endale tegevust kõik ning osalejad saavad kõiki tehtud komme kaasa pakkida.

Naudi sel aastal jõuluajal käsitööna valminud kvaliteetseid ja naturaalseid maiustusi!

89,00 

Montonio Split makseviis võimaldab sul tasuda oma ostude eest kuni kolme võrdse maksena ilma lisakuludeta. Vali viimasel lehel kassas makseviisiks Split.

Läbimüüdud

Koolitusel valmivad tooted:

  • Jõuluhõngulised pähklitrühvlid
  • Baileys trühvlid
  • Kirsi ja kohvi trühvlid
  • Koorelikööri kommid
  • Granadilli kommid
  • Maapähkli ja soolakaramelli kommid
  • Mojito kommid
  • Pekanipähkli ja karamelli kommid

Koolitus kestab ca 4 – 5 h.

Jaga sõbraga

Sinu koolitaja on: Olga Kaju

Olga alustas kondiitrimaailma katsetusi blogimisest ja on tänaseks avaldanud üle 400 retsepti oma blogis www.olgainkitchen.com. Samuti on Olga välja andnud raamatu Kondiitrikunst sinu köögis, mis sai kiirelt Rahva Raamatu üheks enim müüdud kokaraamatuks. Olga on koolitanud alates 2014. aastast üle Eesti desserdihuvilisi. Samas ajal pidevalt täiendanud end selliste tippkondiitrite käe all nagu Hans Ovando, Alexander Kislitsyn, Sergey Kulkin, Anton Negin, Dinara Kasko, Aleksandr Trofimenkov. Olgal on täiskasvanute koolitaja kutse, tase 5.
Sarnased tooted
Scroll to Top