On soov tellida toode koju? Kirjuta Toidukunsti Stuudiole oma soovist. Uuendame oma tellimussüsteemi.

Magusad koolitused kõigile

Magusad koolitused kõigile

Eesti ja Euroopa parimatelt kondiitritelt

Töötuba “Jõulumaiustuste karp” – 16. detsember II

Kell: 15:00

Koolitus toimub: Tallinn, Merivälja tee 24, Toidukunsti Stuudio

Sel aastal ootame kõiki huvilisi meisterdama endale magusaid jõulukarpe Toidukunsti Stuudiosse! Olgu need kinkimiseks lähedastele või perega koos nautimiseks – meie jõulukarbist leiab endale midagi meelepärast iga magusasõber. Teeme nii pähklitooteid kui ka küpsiseid! Marmelaadi ja kommi! Kastame lisaks tempereeritud šokolaadi sisse. Kokku saab suurepärane ja omanäoline karp maiustustega.

Töötuba sobib ka täiesti algajatele, sest retsepte on igale tasemele. Igaüks saab käe külge panna erinevate elementide valmistamisesse ja lõpuks panna kokku oma karbi, mil kaalu lausa kilo!

Koolitaja Olga: “Olen juba 10 aastat teinud jõuluajal trühvlite töötubasid, aga eelmisel aastal tundsin, et seda sai nüüd natuke palju – tegime erinevate ettevõtete ja eraisikutega üle kümne tuhande kommi.. Tahaksin nüüd teha midagi uut ja ägedat, mida teised ei tee. Midagi mitmekülgset ja omanäolist. Niimoodi sündis jõulukarbi idee. Muide, seda on kindlasti hästi tore tulla meisterdama ka oma lähedastega või hoopis kollektiiviga – see on ju suurepärane viis, kuidas tähistada kollektiiviga jõule ja samas saab iga osaleja endale preemiana kaasa uhke karbi!”

89,00 

Montonio Split makseviis võimaldab sul tasuda oma ostude eest kuni kolme võrdse maksena ilma lisakuludeta. Vali viimasel lehel kassas makseviisiks Split.

Läbimüüdud

Koolitusel valmivad tooted:

  • Kodune dražee: metspähkel vaarikas
  • Kodune dražee: maapähkel krõbedas granadillišokolaadis
  • Piparkoogivürtsidega krõbe pekanipähkel
  • Glögimarmelaad šokolaadis
  • Matcha ja vaarika küpsised
  • Linzeri küpsis
  • Kaneeliküpsis
  • Viini küpsis
  • Šokolaad jõhvikate ja pähklitega
  • Pistaatsiamartsipan šokolaadis

Koolitus kestab ca 3-4 h.

Jaga sõbraga

Sinu koolitaja on: Olga Kaju

Olga alustas kondiitrimaailma katsetusi blogimisest ja on tänaseks avaldanud üle 400 retsepti oma blogis www.olgainkitchen.com. Samuti on Olga välja andnud raamatu Kondiitrikunst sinu köögis, mis sai kiirelt Rahva Raamatu üheks enim müüdud kokaraamatuks. Olga on koolitanud alates 2014. aastast üle Eesti desserdihuvilisi. Samas ajal pidevalt täiendanud end selliste tippkondiitrite käe all nagu Hans Ovando, Alexander Kislitsyn, Sergey Kulkin, Anton Negin, Dinara Kasko, Aleksandr Trofimenkov. Olgal on täiskasvanute koolitaja kutse, tase 5.
Sarnased tooted
Scroll to Top